تهران نو ، ایستگاه فرودگاه
گاراژ رضوانی ، دفتر باربری تهران نو
02177990303
info@freighttehranno.ir
همه روزه 8 الی 22
بدون تعطیلی و شبانه روزی

این زن معروف خطرناک ترین چهره فضای مجازی است !

کیم کارداشیان چهره مشهور شبکه های اجتماعی خطرناک ترین نام در جستجو های اینترنتی انگلستان است که با جستجوی نامش احتمال هدایت شدن به سایت های آلوده به بدافزار زیاد است.

 
کیم کارداشیان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در حالی که سال گذشته کریگ دیوید خواننده مشهور انگلیسی عنوان خطرناک ترین چهره فضای مجازی این کشور را یدک می کشید، امسال این عنوان به کیم کارداشیان ستاره برنامه های ریالیتی تلویزیون رسید. بر اساس گزارش شرکت «مک آفی» تعداد لینک های آلوده فضای مجازی مرتبط با نام کیم کارداشیان بیش از هر چهره دیگری است. در فهرست چهره های خطرناک اینترنتی نام ادل خواننده نامدار بریتانیایی هم به چشم می خورد. در آمریکا البته عنوان خطرناک ترین چهره اینترنتی به رابی رز بازیگر سریال «نارنجی مد تازه است» رسید. شرکت امنیت سایبری «مک آفی» اعلام کرد که مجرمان اینترنتی از نام چهره های سرشناس از جمله چهره هایی مثل کیم کارداشیان به عنوان طعمه برای به دام انداختن مردم در سایت های آلوده و سرقت اطلاعات آن ها استفاده می کنند. از دیگر نام هایی که جستجوی نامشان به احتمال زیاد شما را گرفتار سایت های آلوده به بدافزار می کند می توان به بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی اشاره کرد.

منبع

[باربری پیروزی]  [باربری سهروردی]  [باربری عباس آباد]  [باربری پاسداران]  [باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [اوزون درمانی]  [اجنرال]  [گری]  [باربری کریمخان]  [باربری امام حسین]  [باربری هفت تیر]  [باربری تهرانپارس]

 

تماس فوری